KONTAKT

HIMMER s.r.o.
Masarykova 2
678 01 BLANSKO
MAPA - link

PPL Parcelshop
Příjem a výdej zásilek

Tel. +420 516 414 696
Otevírací doba

Po-Čt  8:00 - 16:00
Pá      8:00 - 15:00
Objenávky email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

CENÍK 2016

Čištění interiéru vozidla

Ošetření interiéru

Voskováním a impregnací dosáhneme původního vzhledu a dlouhotrvajícím účinkem všech kožených, plastových a dřevěných částí interiéru.

Čištění interiéru

Čištění interiéru provádíme jak mokrou, tak i suchou cestou. Při čištění suchou cestou odstraníme všechny hrubší nečistoty, které mohou poškozovat textilie a nepříznivě působit na dýchací cesty - speciálně u alergiků. Celkově prospěje vzhledu interiéru automobilu.
Čištění mokrou cestou je metoda hloubkového odstranění skvrn, pachů a roztočů v jinak nedostupných textilních a kožených částech interiéru. Provádí se nástřikem speciálního čisticího prostředku, který naneseme a poté jej látkou z mikrofáze vmasírujeme do hloubky. Nakonec se extraktorem nastřikuje čistá voda a ihned je vysávána i se všemi nečistotami.
Dále budou odstraněny nečistoty z vaší přístrojové desky, které kromě nepěkného vzhledu mohou poškozovat funkci elektroniky.
Čištěním dotykových míst jako jsou volant, řadicí páka a ovládací tlačítka, odstraníme kožní mazy a bakterie. Tím dosáhneme celkových vynikajících hygienických podmínek - Doporučeno při koupi ojetého vozu.

Čištění interiérů vozidla obsahuje:

    suché vyčištění - vysátí nečistot interiéru
    vyčištění pevných částí interiéru
    chemické ošetření pevných částí interiéru
    oživení a impregnace pevných částí interiéru
    exktrakční vyčištění textilních potahů vozidla
    vyčištění koberečků ve vozidle
    vyleštění skel vozidla